چرا عضویت در مشاوریابی آنلاین؟

  • استفاده از نظرات پزشک و مشاورین مختلف
  • هزینه کمتر نسبت به مشاوره حضوری
  • استفاده از چند مشاور مختلف باقیمت پایین
  • استفاده از تخفیف جهت مراجعه حضوری

انواع مشاوره در سایت

در زندگی امروزی ارتباط با کارشناسان و مشاورین حوزه های مختلف یکی از ضروریات می باشد. برخی از کاربران مشکلاتی دارند که به دلیل کم رویی امکان مراجعه حضوری را ندارند و این مشکلات قطعا باعث مشکلات بیشتری خواهند شد.لذا ما بر این شدیم با پیاده سازی طرح مشاوره خصوصی آنلاین ،تلفنی،متنی را با حداقل هزینه و در سریعترین زمان در اختیار همه هموطنان قرار دهیم.

در واقع ما هزینه مشاوره را خیلی پایینتر از مشاوره های حضوری در نظر گرفته ایم.حتی با عضویت ماهانه میتوانیداز چند مشاور به صورت همزمان استفاده کنید.کاربران عضو این وبسایت از خدماتی چون تخفیف مراجعه حضوری هم برخوردار هستند.در قسمت زیر توضیحاتی در خصوص انواع مشاوره ها شرح خواهیم داد

مشاوره متنی

بری استفاده از مشاوره متنی یا همان مکاتبه ای پس از عضویت در وب سایت و پرداخت حق عضویت خود به صورت نامحدود میتوانید در بخش های مختلف مشاوره سوال خود را از پزشک،مشاوره یاکارشناس خود مطرح کنید و پاسخ ها به صورت روزانه به ایمیل و پنل شما ارسال می شوند. لطفا جهت ارسال سوال از متن فارسی استفاده کنید.

مشاوره حضوری

در صورتی که نیاز به مشاوره حضوری دارید با توجه به پزشک و مشاور خود مکان محل کار پزشک یا مشاور درخواست نوبت دهی می کنیدو پس از پذیرش نوبت فرم درخواست و پذیرش خود را به نزد مکان مورد نظر برده و از تخفیف و مزایای آن استفاده خواهید کرد.

مشاوره آنلاین

در مشاوره آنلاین به صورت نوشتاری و زنده بامشاور در اتباط هستید. جهت مشاوره آنلاین در پنل کاربری خود درخواست را به مشاور مربوطه ارسال خواهید کرد و پس از پاسخ ساعت زمان آن برای شما جهت گفتگوی آنلاین ارسال خواهد شد.

مشاوره تلفنی

در مشاوره تلفنی می توانید به صورت تلفنی با مشاوران سایت در ارتباط باشید. پس از نوبت دهی امکان مکالمه تلفنی وجود دارد. و حداقل 45 دقیقه برای هر مکالمه شما در نظر گرفته شده است.

لطفا قبل از عضویت بخش های زیر را مشاهده کنید